mezera

Aktuální fotografie a videa z akcí jsou průběžně zveřejňována na facebooku DJ na Svatbu. Mám za sebou několikaletou zkušenost s hraním na svatbách, moderování různých veřejných akcí i rodinných oslav a narozenin. Současně také fotografuji svatby, rodinné portréty a také fotografuji pejsky a kočičky. Nově také natáčím videovizitky, které jsou výborným pomocníkem při hledání zaměstnání.

DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie DJ na svatbu fotogalerie
Objednávka moderování maturitního plesu"Večerní párty byla v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly."

více zde


"Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!"

Petr Jandovský - další ohlasy zde

Ohlasy na svatbu