Svatební videoprojekce

Máte ze svatebního obřadu už hotové první fotky? Připravil vám fotograf průřez svatebním dnem jako slide-show? Nebo jen chcete vaší rodině a přátelům promítnout na plátno nějaké veselé záběry z vašeho života před svatbou? K tomu potřebujete videoprojekci.

Nabízím vám k využití jeden z nejmodernějších projektorů s revoluční LED technologií pro ostrý obraz promítaný i v HD rozlišení a různě nastavitelné širokoúhlé plátno na stativu pro skvělý vizuální zážitek.

Promítání svatebních fotek

Pokud máte video nebo foto prezentaci připravenou i s hudebním podkladem, je možné projektor propojit s aparaturou, aby hudbu, případně namluvený komentář slyšeli všichni přítomní v sále.

Co k promítání potřebujete?

K samotnému promítání stačí na místě pouze menší zatemnění, přístup k zásuvce a pak soubor s vašimi fotkami nebo videem na USB flash disku, paměťové kartě SD nebo váš notebook s připravenými soubory k promítání. Notebook nebo flash disk stačí pouze zapojit do projektoru a promítání může během chvíle začít.

Domluvte se s vaším fotografem, aby před začátkem večírku zpracoval několik snímků nejdůležitějších okamžiků z vašeho obřadu, případně i z příprav na svatbu a dodal vám je na party v elektronické podobě na flash disku k promítání. Většina fotografů v dnešní době tuto službu nabízí.

Videoprojekcí obohatíte váš svatební večírek o nový prvek, který pozdvihne celkovou atmosféru a výsledný dojem z vaší velkolepé oslavy. Chcete se přeci před vašimi rodinami a přáteli náležitě blýsknout. Navíc svatba je výjimečná událost, která si zaslouží i výjimečné pojetí zábavy.


Promítání svatebních fotek

Fotografie ve formě nepřetržité smyčky mohou být promítány, jak dlouho budete chtít a vaši hosté se na ně mohou dívat buď od stolu nebo při tanci. Je nutné ale podotknout, že videoprojekce se hodí spíše do větších prostorů. Stojan s plátnem i stativ s projektorem nějaké místo zabere.

Cena za videoprojekci

Pronájem projektoru s plátnem na stativu pro vaší svatební party můžete mít už za pouhých 1 900 Kč. Je to nepatrná položka v celkovém rozpočtu na svatbu, ale s obrovským efektem na celou oslavu. Rozzářené tváře vašich rodičů nebo hostů, jejich úsměvy a někdy i slzičky dojetí maminek a babiček nad promítanými fotografiemi jsou k nezaplacení. Na své si díky možnosti sledovat projekci přijdou i hosté, kteří netančí.

Zájem o videoprojekci na váš večírek, prosím uveďte při objednávce hudby na svatbu.

Tato služba je momentálně nedostupná.

Objednávka moderování maturitního plesu
Objednávka moderování maturitního plesu"Večerní párty byla v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly."

více zde


"Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!"

Petr Jandovský - další ohlasy zde

Ohlasy na svatbu