Jak vybrat svatební kytici?


Svatební kytice Kliknutím na obrázek zvětšit

Svatební kytice je nedílnou součástí nevěsty a vedle svatebních šatů jsou právě květiny někdy tak trochu opomíjené a nevěnuje se jim taková pozornost, jakou by si zasloužily. Moje práce DJ mě přivádí na svatby, jak skromnější, tak i honosné a luxusní, kde hrají i na takových večírcích, za které by se nemusela stydět ani celebrita světového jména. Ale jak někdy vídám, tak i na těchto luxusních svatbách může svatební kytice naprosto narušit dobrý dojem. Nebo naopak, svou pompézností stahují na sebe veškerou pozornost. Květiny by měly být doplňkem nevěsty, nikoli hlavní hvězdou dne. Tou má být nevěsta a ženich.

Naslouchat zlatému pravidlu „v jednoduchosti je krása“ se v tomto případě skutečně vyplatí. Hodně záleží na vkusu svatebčanů, jejich svatebních šatech, ale i na postavě nevěsty a její osobnosti. Toto vše se velmi dobře říká, ale jak vybrat svatební kytici?

Tipy na svatební kytice

Na internetu jsem narazil na pár webových stránek, které se tomuto tématu věnují a určitě vám zodpoví na tuto otázku mnohem lépe než já, který se věnuje svatební zábavě a tanci.

Na téma svatební kytice si můžete přečíst tento článek, který je k dispozici ke stažení v PDF. Dalším tipem může pro vás být informace z těchto stránek, kde najdete další nápady a rady jak květiny pro nevěstu vybrat. Pro inspiraci tu mám několik fotografií svatebních kytic, které se krásně hodí k bílým svatebním šatům a svou jednoduchostí a barevným laděním určitě přispějí ke svátečnosti vašeho výjimečného dne. Kliknutím na obrázek si můžete zobrazit fotografii v plné velikosti.

Svatební kytice Svatební kytice Svatební kytice
Svatební večírek

Objednávka moderování maturitního plesu"Večerní párty byla v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly."

více zde


"Nejdříve jsme váhali a báli se. Přeci jen si nechat zkazit svatbu jsme nechtěli. Kámoš měl na svatbě nějaké samohrajky či co, a to byl děs. Ale na tak super večírek na naší svatbě jen tak nezapomenu! Díky Georgano!"

Petr Jandovský - další ohlasy zde

Ohlasy na svatbu